Pictor Manager

Konfiguracja i zmiany treści wykonywane są za pomocą oprogramowania Pictor Manager. Program należy pobrać z naszej strony na komputer, z którego chcesz zarządzać tablicą. Możesz zainstalować program na dowolnej ilości komputerów i zarządzać z jednego miejsca wszystkimi Twoimi odtwarzaczami Pictor.

Połączenie z dowolnego miejsca na świecie

Każdy nasz odtwarzacz ma nadany unikalny kod. Wystarczy, że wpiszesz ten kod oraz hasło, a możesz połączyć się z nim bezpośrednio z dowolnego miejsca na świecie. Bez żadnych dodatkowych konfiguracji sieci, połączeń, angażowania informatyków.

Zarządzanie w czasie rzeczywistym

Wszystkie zmiany dokonane w konfiguracji odtwarzacza po zapisie w Pictor Manager są natychmiast przesłane do odtwarzacza. Nie ma żadnych opóźnień w synchronizacji.

Podgląd na żywo

Jesteś daleko od ekranu twojego odtwarzacza Digital Signage. A może blisko, ale nie chcesz wstawać z za biurka żeby zobaczyć jak wygląda odtwarzana treść. Teraz nie ma żadnych ograniczeń. Jedną z unikalnych cech systemu Pictor Digital Signage jest podgląd na żywo z dowolnego miejsca na świecie.

Aplikacja mobilna Android

Możesz podejrzeć konfigurację, zmienić podstawowe parametry oraz podejrzeć ekran odtwarzacza. To wszystko również z dowolnego miejsca na świecie, dzięki naszemu unikalnemu zarządzaniu i bezpośredniemu dostępowi do odtwarzacza.
Aplikację możesz pobrać z oficjalnego sklepu Play na telefonie lub tablecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl