Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy

Kurier

Koszt dostawy kurierem zamówionego w naszym sklepie asortymentu uzależniony jest od całkowitej wartości zamówienia. W zależności od zamawianego asortymentu i uwarunkowań logistycznych zamówienie może być wysłane w większej ilości paczek (mimo to zawsze ponosisz jeden koszt dostawy). Poniższa tabela przedstawia koszty dostawy:

Wartość zamówienia Koszt dostawy
0 - 1 999 zł  15 zł
2 000 zł i powyżej 0 zł
 

Kurier pobranie

Koszt dostawy kurierem za pobraniem zamówionego w naszym sklepie asortymentu jest stały. Maksymalna wartość zamówienia dostarczanego za pobraniem wynosi 5000 zł. Poniższa tabela przedstawia koszty dostawy:

Wartość zamówienia Koszt dostawy
0 - 5 000 zł  20 zł
 

Paczkomat Inpost

Koszt dostawy do paczkomatu Inpost jest stały. Maksymalna wartość zamówienia dostarczanego do paczkomatu Inpost wynosi 5000 zł. Poniższa tabela przedstawia koszty dostawy:

Wartość zamówienia Koszt dostawy
0 - 1 999 zł  10 zł
2 000 zł - 5 000 zł 0 zł
 
 
 
Odbiór osobisty
W przypadku odbioru osobistego nie ponosisz kosztu dostawy.
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych.
 
W przypadku odtwarzaczy Pictor produkt wymaga przygotowanie przed wysyłką: konfiguracja sprzętowa według wybranej specyfikacji oraz instalacja licencji
W takim wypadku czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) może wynieść do 7 dni roboczych. Jednak staramy się, aby czas ten był jak najkrótszy.
 
W przypadku telewizorów oraz wybranych akcesoriów (uchwyty, kable) znajdują się one w centrum dystrybucyjnym. W zależności od asortymentu całego zamówienia asortyment dostarczany jest do naszego biura lub bezpośrednio z centrum dystrybucyjnego do zamawiającego.
 
W przypadku płatności kartą płatniczą czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
 
Zamówienia hurtowe
Realizujemy zamówienia kilkudziesięciu i więcej sztuk kompletnych zestawów. Jednak w przypadku zamówień wielu urządzeń jednocześnie może zdarzyć się, że oczekujemy na dostawę bezpośrednio od producentów. Dostawa od producenta zazwyczaj trwa 10-14 dni. W szczególnych przypadkach może zająć dłużej. 
Dlatego w przypadku zamówień hurtowych prosimy o kontakt z naszym sklepem. Czas realizacji ustalamy po kontakcie z producentami i krajowymi dystrybutorami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl