Subskrypcja systemu Digital Signage
Subskrypcja systemu Digital Signage

Kupowanie oprogramowania w formie subskrypcji ma wiele zalet, zarówno dla konsumentów, jak i dla firm. Dotyczy to również programów Digital Signage. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto rozważyć opcję zakupu programu Pictor Digital Signage w tej nowoczesnej formie:

  1. Dostęp do najnowszych aktualizacji: Subskrypcja zapewnia dostęp do najnowszych wersji oprogramowania bez dodatkowych opłat. Użytkownicy mogą cieszyć się najnowszymi funkcjami, poprawkami bezpieczeństwa i ulepszeniami, co zwiększa produktywność i zapewnia lepsze zabezpieczenia.

  2. Zdalne zarządzanie: w ramach zakupu subskrypcji dostajesz moduł zdalnego zarządzania z dowolnego miejsca na cały okres trwania subskrypcji.
  3. Przewidywalność kosztów: Subskrypcja umożliwia łatwe włączenie kosztów oprogramowania do budżetu, ponieważ opłaty są stałe i regularne. Dzięki temu możesz lepiej planować swoje wydatki.

  4. Skalowalność: Nasze subskrypcje pozwalają na łatwą zmianę planu w zależności od Twoich potrzeb. Można zwiększać liczbę licencji lub jej wersję, gdy Twoja organizacja rośnie, oraz skalować w dół, gdy potrzeby się zmniejszają.

  5. Mniejsze koszty początkowe: W porównaniu do jednorazowego zakupu pełnej licencji, subskrypcja wymaga niższych kosztów wstępnych, co czyni oprogramowanie bardziej dostępnym, zwłaszcza dla małych firm i indywidualnych użytkowników.

  6. Wsparcie techniczne: Nasze subskrypcje obejmują dostęp do wsparcia technicznego, co jest bardzo korzystne, gdy potrzebujesz pomocy w efektywnym wykorzystaniu oprogramowania lub napotykasz problemy w konfiguracji.

  7. Prostsza administracja licencji: Zarządzanie licencjami jest prostsze bezpośrednio z poziomu Portalu klienta, do którego dostaniesz dostęp po zakupie subskrypcji. Subskrypcje przedłużają się automatycznie, co eliminuje konieczność śledzenia terminów wygaśnięcia licencji czy zajmowania się aktualizacjami oprogramowania.

Podsumowując, subskrypcja oprogramowania Pictor Digital Signage oferuje nowoczesne podejście do zarządzania licencjami, które jest zarówno kosztowo efektywne, jak i elastyczne, dopasowując się do dynamicznie zmieniających się potrzeb biznesowych i technologicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem subskrypcji

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl