Promocje
Elektroniczna Tablica Informacyjna 55 cali
Elektroniczna Tablica Informacyjna 55 cali

5 499,00 zł

Cena regularna: 6 999,00 zł

Najniższa cena: 6 999,00 zł

4 470,73 zł

Cena regularna: 5 690,24 zł

Najniższa cena: 5 690,24 zł
Produkt dnia
Elektroniczna Tablica Informacyjna 55 cali
Elektroniczna Tablica Informacyjna 55 cali

5 499,00 zł

Cena regularna: 6 999,00 zł

Najniższa cena: 6 999,00 zł

4 470,73 zł

Cena regularna: 5 690,24 zł

Najniższa cena: 5 690,24 zł
O nas

17 lat na rynku Digital Signage

Od 2007 roku działamy na Polskim rynku Digital Signage pod marką Etinel Software. Od kilku lat rozwijamy również sprzedaż pod szyldem sklepu EkranyInformacyjne.pl.

Pewny partner w biznesie

Nasza ugruntowana pozycja na rynku wynika nie tylko ze sprzedaży rozwiązań Digital Signage. Jesteśmy jeszcze dostawcą oprogramowania Sales Force Automation. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku ze stale wzrastającym dochodem.   

Ponad 1000 odtwarzaczy Pictor Player

Tylko najnowsza wersja oprogramowania Pictor Player 3 już dawno przekroczyła 1000 instalacji i powoli zbliża się do kolejnej okrągłej liczby. 

Własne oprogramowanie

Jesteśmy producentem oprogramowania Pictor Digital Signage. W ciągu kilkunastu lat rozwoju system Pictor został zakupiony przez wiele znanych instytucji, uczelni, urzędów, fabryk i sklepów. Wśród naszych klientów znaleźli się między innymi: Politechnika Gdańska, Politechnika Koszalińska, Uniwersytet Łódzki, AWF Warszawa oraz znane marki sklepów, których dane objęte są tajemnicą handlową. 

Stabilność systemu

Szczególną uwagę poświęcamy stabilności działania oprogramowania. Wszelkie zmiany wykonuje tylko wąska grupa programistów. Ale stabilność to również system operacyjny. Na naszych odtwarzaczach instalujemy specjalną wersję systemu Windows 10 IoT, która jest przeznaczona między innymi do rozwiązań Digital Sigange. 

Dlaczego system Pictor?

To co wyróżnia nasz system Digital Signage z pośród innych systemów to infrastruktura bez serwera. Kiedy zarządzasz treściami to łączysz się bezpośrednio z odtwarzaczem. Twoje zmiany są natychmiast widoczne na ekranie. Dzięki unikalnej metodzie komunikacji wystarczy, że podasz ID i hasło przypisane do odtwarzacza i możesz zarządzać nim z dowolnego miejsca na świecie bez żadnej dodatkowej konfiguracji.

Kup gotowe urządzenia

Sklep internetowy EkranyInformacyjne.pl powstał, aby zaspokoić wymagania klientów, którzy chcą kupić gotowe urządzenia oraz całe zestawy z monitorami.

Nasze systemy dla mniejszych...

Proponując gotowe zestawy chcemy także zaspokoić potrzeby mniejszych klientów chcących wyposażyć swoje punkty w system prezentacji informacji lub reklam na monitorach, który nie będzie generował stałych kosztów.

oraz dużych klientów.

W ramach sprzedaży realizujemy duże zamówienia po kilkadziesiąt i więcej kompletów. Zamówienia dopasowujemy do konkretnych wymagań instytucji i dostarczamy na terenie całego kraju.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. A w przypadku pytań o kontakt z naszą firmą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl