Zdalne zarządzanie wyświetlanymi treściami
Zdalne zarządzanie wyświetlanymi treściami

Dzisiejszy świat przyzwyczaił nas do wygody. Odbywamy zdalne spotkania, dzieci uczą się zdalnie w szkołach. Dlatego wieloma odtwarzaczami Digital Signage również można zarządzać zdalnie. Ale my poszliśmy o krok dalej, uprościliśmy do minimum zdalne połączenie z dowolnego miejsca na świecie.

Unikalny kod odtwarzacza

Każdy nasz odtwarzacz ma nadany unikalny kod. Wystarczy, że wpiszesz ten kod oraz hasło, a możesz połączyć się z nim bezpośrednio z dowolnego miejsca na świecie. Bez żadnych dodatkowych konfiguracji sieci, połączeń, angażowania informatyków. Wystarczy dostęp do internetu ze strony odtwarzacza Pictor Player i programu do zarządzania Pictor Manager.

Ten rewolucyjny sposób połączenia niezwykle upraszcza konfigurację wyświetlanych treści.

Połączenie bezpośrednie 

Innymi systemami Digital Signage można zarządzać zdalnie poprzez stronę internetową. Ale nas takie rozwiązanie nie satysfakcjonowało, ponieważ dane zapisywane są na serwerze, a nie bezpośrednio na odtwarzaczu.

Wady zarządzania przez stronę www

  • Opóźnienie emisji treści.
  • Brak pewności, że dane trafią do odtwarzacza.
  • Brak możliwości podglądu ekranu odtwarzacza na żywo.
  • Konieczność utrzymywania serwera.

Dlatego w systemie Pictor łączysz się bezpośrednio z odtwarzaczem. W momencie zatwierdzenia treści zapisują się one w odtwarzaczu, są natychmiast wyświetlane, mamy pewność - w końcu możemy podejrzeć je w widoku na żywo.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl