Zastosowania ekranów informacyjnych w fabryce
Zastosowania ekranów informacyjnych w fabryce

Ekrany informacyjne w fabryce

Coraz więcej fabryk i zakładów pracy wykorzystuje monitory informacyjne. Równie często odpowiadamy na pytania jakie zastosowania ma wyświetlacz lub tablica informacyjna w zakładzie pracy. Aby na nie odpowiedzieć wystarczy uzmysłowić sobie jakich bieżących informacji pracownicy potrzebują z kadr, od kierownika, z planu produkcyjnego i innych specyficznych dla danej branży. A jak do tego dodamy informacje z działu kontroli jakości, to okazuje się, że monitorów potrzeba więcej niż jeden. 

Poniżej kilka przykładów, jak nasi obecni klienci wykorzystują system Pictor. 

Tablice informacyjne w szatniach

Tutaj najczęściej wyświetla się informacje z działu kadr. Tematów jest wiele. Zaczynając od dni wolnych od pracy, poprzez przypomnienia o badaniach, prośbach o zgłoszenie się do biura, aż po życzenia świąteczne.

Harmonogramy na monitorach

Plany bieżących transportów najczęściej wyświetla się w okolicy bram załadowczych. System Pictor posiada możliwość kopiowania harmonogramu bezpośrednio z arkuszy Excel. 

Odliczanie do godziny lub daty

Możesz wyświetlić ile czasu pozostało do końca zmiany. Slajd automatycznie przelicza pozostały czas, a po upływie zmiany kolejny slajd może odliczać do końca następnej zmiany.

Materiały promocyjne na telewizorze

Sekretariat to właściwe miejsce, aby dobrze zaprezentować firmę odwiedzającym gościom. Można wyświetlić filmy promocyjne, zdjęcia z firmowych imprez, flagowe produkty. Wszystko co pomoże zbudować dobry wizerunek firmy. Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. 

Treść na żądanie

Warto pamiętać, że w systemie Pictor można zmienić wyświetlaną treść na żądanie, na przykład z pilota. Dzięki temu można podchodząc z gośćmi pod telewizor wyświetlić film promocyjny.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl