Własny kanał telewizji kablowej
Własny kanał telewizji kablowej

Własny kanał telewizji kablowej

Wygoda elektronicznych menu na telewizorach lub monitorach sprawia, że coraz więcej restauracji korzysta z takiego rozwiązania. Twoje menu jest zawsze aktualne, a do tego może w bardzo atrakcyjny sposób przedstawiać konsumentom dania. 

Lokalne wiadomości i ogłoszenia

Przedstaw wiadomości i ogłoszenia w formie tekstu. Opcjonalnie możesz wzbogacić przekaż zdjęciem w tle lub obok treści. Pamiętaj, że treści ogłoszeń mogą być również odczytywane przez program z tekstów.

Paski informacyjne

Na dole i na górze ekranu możesz wyświetlać paski informacyjne z dowolnymi tekstami. Informacje mogą być również zaczytywane z kanałów RSS z lokalnych portali informacyjnych.

Prognozy pogody i jakość powietrza

Pokaż prognozę pogody na najbliższe dni. Możesz również wyświetlić jakość powietrza ze stacji pomiarowych GIOŚ oraz z innych stacji dla dowolnej lokalizacji. Warto pamiętać, że do przedstawienia tych danych można wykorzystać widgety lub strony html, które są publikowane przez portale pogodowe.

Transmisje z wydarzeń

Możesz o określonych porach pokazywać obraz i dźwięk z podanego strumienia w sieci. Może to być po prostu strumień z kamery IP lub z urządzenia miksującego.

Muzyka w tle

W tle wyświetlanych treści możesz odtwarzać muzykę z radia internetowego lub utwory mp3.

Jesteś zainteresowany. Napisz do nas i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl