Usługa montażu
Usługa montażu

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi łącznie z montażem zakupionych u nas tablic informacyjnych i interaktywnych. Montaże wykonujemy na terenie całej Polski. Nasi monterzy to doświadczeni instalatorzy. Tablice zawieszamy również na ścianach typu regips (GK).

Montaż może odbyć na wewnątrz i na zewnątrz budynku. Pamiętaj, że w razie wyboru montażu na zewnątrz pomożemy dobrać odpowiednie obudowy.

Po stronie administracji budynku leży wyznaczenie i wskazanie instalatorom miejsca do montażu zestawu.

Wymagania miejsca montażu.

  • Wyznaczone miejsce o wymiarach umożlwiających montaż wybranego telewizora. Wolna przestrzeń na płaskiej ścianie, suficie, filarze (uzależnione od wybranego uchwytu/ sposobu montażu).
  • Waga zestawu 65 cali to około 25kg (43 cale - do 20kg). Ściana w wybranym miejscu musi zapewnić wymaganą nośność.
  • W miejscu montażu uchwytu w ścianie nie mogą być przeprowadzone żadne przewody, w szczególności przewody sieci elektrycznej. Kontrola planu budynku w tym zakresie leży po stronie administratora budynku.
  • 2 gniazda sieci 220V znajdujące się w odległości do 70 cm od miejsca montażu. Można zastosować przedłużacz, nie wchodzi on jednak w skład zestawu i należy go przygotować przed umówionym montażem.
  • Gniazdo sieciowe Ethernet w odległości do 70 cm od miejsca montażu lub zasięg sieci bezprzewodowej WiFi w miejscu montażu (w tym przypadku wymagane będzie hasło dostępu do sieci).

Przykładowe realizacje

 

 

 

Czego nie robimy?

Monterzy w ramach instalacji nie wykonują instalacji elektrycznych 220V oraz doprowadzania kabli sieciowych. To leży po stronie zamawiającego. W razie potrzeby pomożemy w znalezieniu firmy świadczącej te usługi.

Jesteś zainteresowany zakupem z montażem?

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy odpowiednią ofertę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl