Oferty i przetargi
Oferty i przetargi

Kompletne systemy Digital Signage

Jako dostawca kompletnych rozwiązań realizujemy również dostawy większych ilości odtwarzaczy lub kompletnych zestawów. Bierzemy również udział w przetargach, w ramach których dostarczyliśmy systemy Digital Signage do szpitali i innych instytucji państwowych, a nawet placówek wojskowych. Znamy formalności związane z przetargami i jesteśmy przygotowani do spełnienia warunków formalnych.

Szkolenia z prezentacji treści cyfrowych

W ramach naszych usług możemy zorganizować szkolenie z zakresu obsługi i/lub instalacji naszych systemów. Szkolenie może odbyć się w dowolnym rejonie Polski lub naszej sali szkoleniowej usytuowanej w malowniczej górskiej okolicy. Mamy sprawdzone obiekty szkoleniowe w centralnej części kraju z dojazdem autostradami z czterech stron.

Montaż ekranów informacyjnych

Współpracujemy z coraz większą liczbą firm instalatorskich, które chętnie zajmą się również instalacją dostarczonych zestawów. Powieszeniem uchwytów, zawieszeniem monitorów lub telewizorów, podłączeniem i uruchomieniem odtwarzaczy. Oczywiście w zależności od potrzeb rozliczenie montażów może zostać zrealizowane w ramach jednej wspólnej faktury, gdzie instalatorzy będą naszymi podwykonawcami.

Grafiki i materiały multimedialne

Współpracujemy również z grafikami, którzy mogą przygotować dla Państwa prezentowaną na ekranach treść.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl