O firmie

Sklep prowadzi firma Etinel Software

Nasza firma, działająca pod marką Etinel Software, istnieje od 2007 roku. Jesteśmy producentem oprogramowania i sprzedawcą gotowych rozwiązań opartych na naszych aplikacjach. Oprócz systemów Digital Signage działamy również na rynku systemów mobilnych dla przedstawicieli handlowych (Zamawiaj24) oraz zarządzania produkcją.

W ciągu kilkunastu lat rozwoju system Pictor został zakupiony przez wiele znanych instytucji, uczelni, urzędów, fabryk i sklepów. Wśród naszych klientów znaleźli się między innymi: Politechnika Gdańska, Politechnika Koszalińska, Uniwersytet Łódzki, AWF Warszawa oraz znane marki sklepów, których dane objęte są tajemnicą handlową. 

Do chwili obecnej Pictor przeszedł wiele zmian. Ucząc się na doświadczeniach ponad 10 lat tworzenia systemów Digital Signage stworzyliśmy wersję 3, która jest aktualnie instalowana na naszych odtwarzaczach.

Co nas wyróżnia?

To co wyróżnia nasz system Digital Signage z pośród innych systemów to infrastruktura bez serwera. Kiedy zarządzasz treściami to łączysz się bezpośrednio z odtwarzaczem. Twoje zmiany są natychmiast widoczne na ekranie. Dzięki unikalnej metodzie komunikacji wystarczy, że podasz ID i hasło przypisane do odtwarzacza i możesz zarządzać nim z dowolnego miejsca na świecie bez żadnej dodatkowej konfiguracji.

Sklep internetowy EkranyInformacyjne.pl powstał, aby zaspokoić wymagania klientów, którzy chcą kupić gotowe urządzenia oraz całe zestawy z telewizorami.

Proponując gotowe zestawy chcemy także zaspokoić potrzeby mniejszych klientów chcących wyposażyć swoje punkty w system prezentacji informacji lub reklam na monitorach, który nie będzie generował stałych kosztów.

Duże projekty

W ramach sprzedaży realizujemy duże zamówienia po kilkadziesiąt i więcej kompletów. Zamówienia dopasowujemy do konkretnych wymagań instytucji i dostarczamy na terenie całego kraju.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. A w przypadku pytań o kontakt z naszą firmą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl