Menu na telewizorach/monitorach
Menu na telewizorach/monitorach

Menu na monitorze w restauracji

Wygoda elektronicznych menu na telewizorach lub monitorach sprawia, że coraz więcej restauracji korzysta z takiego rozwiązania. Twoje menu jest zawsze aktualne, a do tego może w bardzo atrakcyjny sposób przedstawiać konsumentom dania. 

Atrakcyjny przekaz

Przedstaw produkty w atrakcyjny dla klienta sposób w formie grafik lub filmów, a z pewnością przełoży się to na podniesienie sprzedaży. Współpracujemy z grafikami, którzy pomogą przygotować treści i szablony Twojego menu.

Filmy w tle

Przedstawienie potrawy w formie filmu zdecydowanie podnosi jakość odbioru przez klienta. A może chciałbyś pokazać klientom jak przygotowujecie dania? W naszym systemie film może być odtwarzamy na części ekranu / ekranów, podczas gdy pozostała część pokazuje menu. Film może być również tłem tekstowego menu.

Zawsze aktualne menu

Zmiana menu nie wymaga zlecenia nowych wydruków. Nie generuje dodatkowych kosztów. W zależności od konfiguracji możesz wybierać jakie dania są aktualnie pokazywane na menuboard. 

Dostosowanie do pory dnia

Menu może zmieniać wygląd i treść automatycznie w zależności od pory dnia lub dnia tygodnia. Możesz również szybko wprowadzać modyfikacje "na żądanie" nawet z telefonu komórkowego.

Muzyka w tle

Obsługujemy radia internetowe z całego świata. Możesz również wgrywać własną muzykę. Co ciekawe, muzyka również może zmieniać się automatycznie w ciągu dnia.

Dowolny układ treści

Zazwyczaj system całego menu wykorzystuje kilka monitorów. Możemy tak je połączyć, aby część z nich przedstawiała wspólną treść, a pozostałe indywidualnie.

Monitory lub telewizory do restauracji

Pomagamy w doborze telewizorów lub monitorów. W naszej ofercie mamy urządzenia kilkunastu producentów. Świadczymy również usługi montażu.

Jesteś zainteresowany. Napisz do nas i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl