Ekrany szkolne
Ekrany szkolne

Ekrany szkolne

Ekrany informacyjne pojawiają się na korytarzach coraz większej ilości wielu szkół. Nasze urządzenia kupowane są zarówno przez szkoły podstawowe, średnie i wyższe uczelnie. Dzięki intuicyjnemu zarządzaniu wyświetlane treści mogą być łatwo wprowadzane z sekretariatu lub sali informatycznej. Pojawiają się również pomysły, żeby to uczniowie mogli zarządzać wybranymi treściami na elektronicznej gazetce. 

Tablica informacyjna

Ekrany na korytarzach pełnią rolę elektronicznej tablicy ogłoszeń. Treści mogą być wygodnie wpisywane bezpośrednio z komputera w sekretariacie. Są one natychmiast prezentowane na ekranie w postaci slajdów z tytułem i opisem. Warto pamiętać, że tłem ogłoszenia może być zdjęcie. Aby treść była wyraźniejsza zdjęcie może być półprzeźroczyste.

Elektroniczna gazetka szkolna

Każda szkoła ma swoje ważne wydarzenia, o których chce informować i je promować. Zaprezentuj je ciekawej formie. Gazetka szkolna na telewizorze to nowoczesna forma prezentacji, która daje dużo większe możliwości. Możesz pokazać filmy, zdjęcia z opisami wydarzeń czy tekstowe informacje.

Ogłoszenia

Wyświetlanie bieżących ogłoszeń za pomocą naszego systemu jest niezwykle proste. Wystarczy dodać treść typu ogłoszenie testowe, wprowadzić tytuł i hasło, a następnie zatwierdzić. To wystarczy, aby uczniowie zobaczyli ogłoszenie na ekranie.

Przypomnienie o ważnych rocznicach

Chcesz prowadzić kalendarium ważnych historycznych wydarzeń. Wykorzystaj slajd typu Tekst na dzień roku. Każdego dnia możesz wyświetlać w jego opisie inny tekst. Na przykład co wydarzyło się 15 lipca 611 lat temu.

A przecież tą funkcjonalność można również wykorzystać do utrwalania zwrotów w językach obcych.

Odliczanie do daty lub godziny

Wyświetl ile dni pozostało do wakacji. A może ile minut pozostało do końca przerwy lub lekcji. Taką funkcjonalność uzyskasz dzięki slajdowi typu Odliczanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl